2013'ün En İyi Cydia Tweakleri! iOS5/iOS6
2013′ün En İyi Cydia Tweakleri! iOS5/iOS6
Posted by

2013′ün En İyi Cydia Tweakleri! iOS5/iOS6

5 Numara WeeToolBox

WeeToolbox 2013ün En İyi Cydia Tweakleri! iOS5/iOS6

WeeToolBox uygulaması sayesinde iDevice’ınızın bildirim merkezine kısayollar ekleyebiliyorsunuz. Tweet gönderme, mesaj yazma, arama yapma, flaş açma ve fotoğraf çekmenize yardımcı olan bu uygulamanın en iyi yanıda flaş kısayolu olması. Bu tweak sayesinde, iPhone’unuzun flaşını açmak istediğinizde kameraya girmenize gerek kalmıyor. Gerçekten indirilmeyi hak eden bir tweak. İndirmek için iDevice’ınıza bigboss reposunu ekleyin.

 

4 Numara: Swipeselection

sw 150x150 2013ün En İyi Cydia Tweakleri! iOS5/iOS6Çoğu zaman iDevice’ımızda klavyeyi kullanıyoruz ve nadirde olsa yazım hataları yaptığımız oluyor. Bunları düzeltmek için ise iki saat elimizi harflerin üstünde bekletip büyütecin büyümesini izliyoruz ve büyüteç keyfi yerindeyse büyüyor ardından büyüteçi alıp yazım hatası yaptığımız yere götürüp hatayı düzeltiyoruz. İşte bu uygulama bu işlemi 10 kat hızlandırıyor! Yazım hatasını düzeltmek için sadece klavyeye 2 saniye boyunca dokunmanız yeterli ardından hatalı yere doğru elinizi sürüklüyorsunuz ve çabucak istediğiniz harfe geliyorsunuz! Üstelik 2 parmağınızla dokunursanız işlem daha da hızlanıyor.

 

3 Numara: Slider Pro

SuperSlider Cydia Tweak 2013ün En İyi Cydia Tweakleri! iOS5/iOS6iDevice’ınızın kilit ekranını görsel açıdan daha kuvvetli hale getirmenizi sağlayan bu uygulama oldukça kullanışlı. iDevice’ınızın kilit ekranında ki kaydırma çubuğunda ki yazıyı, kaydırma çubuğunun ve saatin rengini değiştirmenize olanak sağlayan bu uygulamayı BigBoss’un reposundan indirebilirsiniz.

 

 

2 Numara: Stride

 2013ün En İyi Cydia Tweakleri! iOS5/iOS6Artık parola girme derdi yok, parola çizme derdi var! Bu tweak rakamlardan oluşan parolanızı çizim şeklinde değiştirmenize yarıyor. Tweak’i açıp istediğiniz şekli çizip o şekilde parola olarak belirleyebiliyorsunuz. iDevice’ınızın karanlık parola ekranından sıkıldıysanız mutlaka bu tweak’i denemelisiniz. BigBoss’un reposundan ücretsiz olarak tweak’i indirebilirsiniz.

 

 

Vee 1 Numara: YAK

yak1 2013ün En İyi Cydia Tweakleri! iOS5/iOS6Cydia’nın App Store’u desek yanlış olmaz! Apple için App Store neyse Cydia için YAK’tır. Peki YAK nedir? YAK: Tweaklerin App Store havasında paylaşıldığı bir uygulamadır. Aynı App Store da nasıl en çok indirilen app’leri görebiliyorsanız YAK’ta da en çok indirilen tweakleri, temaları, addonları görmeniz mümkün. Uygulamalar tek tek kategorize edilmiş ne indirecekseniz o kategoriye girip indirebiliyorsunuz. İndirdiğiniz tweaklere yorum yapıp oy verebiliyorsunuz. Şunu söyleyebilirim ki bunu indiren bir daha Cydia’ya girmez! Şimdilik içerisinde çok fazla indirilebilir tweak bulunmasada ileride gelişeceğinden eminim.  Uygulamayı BigBoss’un reposundan edinebilirsiniz. Her iDevice’da olması gereken bir uygulama diyorum ve yazıyı burada noktalıyorum.

 

[pullquote_left]Sizde bu uygulamalar hakkında ki düşüncelerinizi aşağıdan bizimle paylaşabilirsiniz.[/pullquote_left]

Teşekkürler.

TheTeknolojist | Mertcan Esmergül

0 2 327 11 Ocak, 2013 Apple, Jailbreak, Tweakler Ocak 11, 2013

About the author

Kısaca; 11/12/13 Tarinde TheTeknolojist'i hayata geçiren kişi. Aşağıda ki sosyal ağlardan bana ulaşabilirsiniz.

View all articles by Mertcan Esmergül
  • http://www.sohbetmira.net sohbet siteleri

    Gerçekten harika bir site konusuyla olsun paylaşımları çok güzel.

  • http://www.kizlarlasohbet.biz kızlarla sohbet

    Bencede şaheser bir site olarak görüyorum. Teşekkürler admin

#iPoll

TheTeknolojist'in yeni tasarımını beğendiniz mi?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Benzer